Banner firmy technic-trans.com.pl z logiem Rotan dystrybutora pomp przemysłowych, wyporowych i zębatych

Pompy wyporowe

pompy wyporowe wysokiej jakości

Pompy wyporowe to bardzo potrzebne w tych czasach urządzenia, które mają bardzo poważne zadanie. Te pompy wyporowe to nic innego jak pompy objętościowe, w jakich zachodzi przekazywanie energii mechanicznej w tak zwaną hydrauliczną i odbywa się poprzez zmianę ów objętości, a więc rozmiarów albo jeszcze w inny sposób, a mianowicie przesunięcie przestrzeni pompy, w jakiej jest płyn, a więc ciecz. Cały taki proces odbywa się przede wszystkim dzięki obecności specjalnego tłoka, jaki wykonuje ruch posuwisto - zwrotny albo inny, wahadłowy. Tak właśnie działają pompy wyporowe, ale co ma zrobić przeciętny Kowalski, który takich pomp potrzebuje i interesują go tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty? Wystarczy wybrać się do nas – mamy najlepszą możliwą ofertę pomp wyporowych w Polsce.

Oferta pomp

Pompy wyporowe jakie oferujemy to produkty najwyższej jakości, które pochodzą od producenta z Danii – jesteśmy wyłącznym dystrybutorem, oficjalnym w naszym kraju, dlatego możecie mieć pewność, że produkty jakie Wam oferujemy są oryginalne i najlepsze, takie jakich oczekujecie i takie jakie powinni być. Firma jakiej jesteśmy przedstawicielem to DESMI Rotan A/S – firma światowej sławy i najwyższej klasy.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na pompy wyporowe tej właśnie firmy? Dlaczego warto współpracować właśnie z nami? Otóż odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – wszystko z powodu jakości produktów oraz tego, jakie zalety posiadają oferowane przez nas pompy wyporowe.

Oferta pomp dotyczy pomp wyporowych, które zapewniają między innymi pompowanie nie w jednym, ale w dwóch kierunkach. Do tego dochodzi bardzo szeroki, wręcz nieograniczony zakres zarówno gęstości jak i lepkości cieczy jaka ma być wypierana. Oprócz tego istnieje jeszcze możliwość wyboru ustawień, a więc odpowiedniej konfiguracji zespołów pompowych tak, aby wydajność pompowania była jak największa jak tylko jest to możliwe. Pompy jakie oferujemy gwarantują również stała pracę, stała wielkość wydatku pompowania niezależnie od tego jakie będą zmiany oporów i jakie będą zmiany ciśnienia na przykład na odbiorze. Również wykonanie samej pompy może od Państwa zależeć – oferujemy pompy ze stali, żeliwa czy stali kwasoodpornej, wszystko zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami.

Oprócz powyższych możliwości, nasze pompy wyporowe możemy zaoferować również w różnych opcjach uszczelniania wału – w grę wchodzą na przykład wały dławnicowe, mechaniczne pojedyncze czy też bezuszczelniowe albo podwójne. Jest też możliwość pozyskania pompy z serii ED które są w całości hermetyczne bądź takie, które posiadają sprzężenie magnetyczne.

Co dalej?

Nasze pompy wyporowe mają również zdolność do samo zasysania oraz do przepompowywania w sposób bardzo łagodny, nie powodując żadnych zaburzeń jeśli chodzi o strumień cieczy. Konstrukcja każdej z pomp wyporowych jest bardzo optymalna, dzięki czemu posiadają one tylko dwie obracające się części i jedno uszczelnienie. Możliwe są też oczywiście dodatkowe opcje wyposażenia, takie jak czynniki grzewcze, płaszcze grzewcze czy nawet tworzenie pomp do czekolad, asfaltów – naprawdę do wszystkiego!

pompy wyporowe


Pompy przemysłowe
wyporowe, zębate:

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii GP
Seria GP

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii HD
Seria HD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii PD
Seria PD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii CD
Seria CD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii ED
Seria ED


Labarva ¨'||'¨