Banner firmy technic-trans.com.pl z logiem Rotan dystrybutora pomp przemysłowych, wyporowych i zębatych

Pompy do czekolad

pompy zębate wysokiej jakości

Chyba większość z nas lubi czekoladę bądź wyroby czekolado podobne prawda? Niewiele osób może powiedzieć, że naprawdę nie lubi czekolady bądź czegokolwiek słodkiego, choćby ciasta. Większość z nas lubi słodkości i jest to przecież wytłumaczalne nawet biologicznie, bowiem słodkości, a w szczególności oczywiście czekolada podwyższa poziom cukru, a jeśli ma się go mało to daje zastrzyk energii i poprawia nastrój, wyposażając organizm w niezbędne mu endorfiny odpowiadające przecież za dobry nastrój prawda? Prawda, ale czy kiedykolwiek ktoś z nas zastanawiał się jak czekolada jest produkowana i wgłębiał się w tajniki tego procesu? Czy kiedykolwiek ktoś z nas zastanawiał się jakich urządzeń fabryki używają do produkowania czekolady, do wykonywania tego przepysznego nadzienia czy wielu ciekawych cukierków, jakich trudno nam się oprzeć? Pewnie nie, a to błąd, bowiem jest to temat naprawdę ciekawy. W fabrykach czekolady jak również w fabrykach z różnych innych dziedzin przemysłu bardzo istotną role odgrywają teraz maszyny, a konkretnie maszyny, które działają w oparciu o specjalne pompy zębate, w tym wypadku są to pompy do czekolad – urządzenia bez których teraz byłoby naprawdę ciężko.

Po co im takie pompy i jakie jest ich zadanie?

Istnieje pomp do czekolad nie jest bez znaczenia – wszystkie urządzenia jak wiemy stosujemy przede wszystkim po to aby pracę usprawnić, zmechanizować, ułatwić i przede wszystkim znacznie ją przyspieszyć. Dokładnie tak samo jest w tym wypadku. Ale jak te pompy do czekolad działają? Otóż ich działanie jest oczywiście takie samo jak działanie wszystkich innych pomp więc opiera się na kołach zębatych, które znajdują się bardzo blisko siebie. Pompy zębate do transportowania cieczy jakie oferujemy mają zazębienie wewnętrzne i składają się z dwóch jednakowych kół, które usytuowane są jak najciaśniej jak tylko jest to możliwe. Ma to oczywiście znaczenie, bowiem dzięki temu są w stanie wypierać ciecz jak najlepiej. W tym wypadku tą cieczą jest oczywiście czekolada, a wiec ciecz dość gęsta. Potrzeba wiec tutaj konkretnej pompy i konkretnych parametrów.

Jeśli szukacie państwo takich pomp do czekolad i zależy Państwu na pompach jak najlepszej jakości, to koniecznie musicie zainteresować się naszą ofertą, bowiem oferujemy pompy renomowanej firmy, wysokiej klasy producenta i jesteśmy wyłącznym na Polskę dystrybutorem. Firma jakiej produkty oferujemy to DESMI Rotan i jest to firma duńska, która znana jest na całym świecie i jej produkty są doceniane. Możecie mieć więc pewność, że kupujecie naprawdę dobre produkty. Z naszej trony możecie liczyć nie tylko na odpowiedniej jakości produkty ale i usługi, bowiem świadczymy pomoc całodobową, jak również pomoc w instalacji czy jakichkolwiek problemach eksploatacyjnych.

Oferujemy oczywiście nie tylko pompy do czekolad, bowiem wiemy, że potrzeby przemysłowe są bardzo duże. W związku z tym w naszej ofercie znajdują się też na przykład pompy do farb, pompy zębate do lakierów czy olejów. Wszystko zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Zapraszamy!pompy do czekolad


Pompy przemysłowe
wyporowe, zębate:

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii GP
Seria GP

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii HD
Seria HD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii PD
Seria PD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii CD
Seria CD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii ED
Seria ED


Labarva ¨'||'¨