Banner firmy technic-trans.com.pl z logiem Rotan dystrybutora pomp przemysłowych, wyporowych i zębatych

Pompy do cieczy lepkich

pompy do cieczy lepkich wysokiej jakości

Transport lepkich cieczy to ciężka sprawa przede wszystkim właśnie z uwagi na ów lepkość i brak chęci tego rodzaju cieczy do współpracy. Bywają jednak urządzenia, które muszą takie ciecze lepkie przetransportować czy wyprzeć, aby można było wykorzystać je do wykonania jakiejś czynności czy wykonania jakiejś maszyny. Co w takiej sytuacji można zrobić? Koniecznie trzeba zaopatrzyć się w odpowiednie pompy do cieczy lepkich, w tym wypadku oczywiście muszą być to pompy zębate, bowiem to one najlepiej radzą sobie w takich właśnie zadaniach. Jak chodzi o kwestię pomp do cieczy lepkich i ich kupno w naprawdę odpowiednim miejscu, to serdecznie zapraszamy do nas – jesteśmy oficjalnym i jedynym dystrybutorem takich pomp w Polsce, jeśli chodzi o firmę DESMI Rotan, duńskiego producenta, specjalistę i znawcę w tej dziedzinie. Jeśli zależy Wam na naprawdę najlepszej jakości produktach, to koniecznie musicie zainteresować się produktami oferowanymi przez nas.

Co takiego charakterystycznego jest w naszych pompach do cieczy lepkich?

Otóż najbardziej charakterystyczne jest to, że nasze pompy do cieczy lepkich są oparte na działaniu kół zębatych co już wcześniej zostało wspomniane i że są to produkty najwyższej jakości. Istnieje jednak jeszcze szereg wielu innych cech jakie powodują, że naprawdę warto zwrócić uwagę na nas i z nami współpracować.

Jakie to cechy? Nasze pompy to urządzenia, które działają w obie strony, a to ma naprawdę istotne znaczenie. To jednak dopiero początek, bowiem bardzo istotne jest to, że nasze pompy albo całe pompowe zestawy można konfigurować zgodnie z preferencjami i potrzebami. Nie miałoby przecież sensu oferowanie tylko jednego produktu – jesteśmy tutaj po to, aby spełniać Państwa oczekiwania. Nasze pompy można konfigurować dowolnie, można wyposażać je w różne dodatki – oczywiście wszystko zgodnie z ich przeznaczeniem.

Czy oferujemy coś jeszcze oprócz pomp do cieczy lepkich?

Oczywiście, pompy do cieczy lepkich to tylko i wyłącznie jedna oferta z szeregu naszych propozycji. Oferujemy pompy do wielu cieczy, w tym do olejów, do czekolad, do farb czy też pompy do smarów albo do lakierów albo syropów. Nasze pompy wykorzystuje się właściwie we wszystkich gałęziach przemysłu – w budownictwie, w przemyśle spożywczym, gdzie tylko zachodzi taka potrzeba. Właściwie cały przemysł opiera się właśnie na działaniu zębatych pomp, bez których trudno wyobrazić sobie teraz życie, funkcjonowanie i pracę przede wszystkim.

Jeśli zatem interesują Państwa pompy do cieczy lepkich, jakiekolwiek pompy zgłoście się do nas. Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez telefon, e-mail bądź osobiście – możliwości jest naprawdę wiele, odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się dobrze Państwu doradzić i spełnić oczekiwania, nawet te, które wydają się najśmielsze.

Pamiętajcie jednak, że jeśli zależy Wam na naprawdę dobrej jakości produktach i na produktach tej firmy, to musicie zgłosić się do nas, bowiem tylko my posiadamy oryginalne produkty w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


pompy do cieczy lepkich


Pompy przemysłowe
wyporowe, zębate:

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii GP
Seria GP

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii HD
Seria HD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii PD
Seria PD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii CD
Seria CD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii ED
Seria ED


Labarva ¨'||'¨