Banner firmy technic-trans.com.pl z logiem Rotan dystrybutora pomp przemysłowych, wyporowych i zębatych

Pompy do farb

pompy do farb wysokiej jakości

Szukacie Państwo firmy, która oferuje najlepszej jakości produkty oparte o pompy zębate, które będą długowieczne i których sprzedawcy oferują nie tylko konkretne produkty ale i swoje doświadczenie, porady i na których można liczyć? Którzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klienta? Jeśli tak to jesteście w odpowiednim miejscu, bowiem my oferujemy takie właśnie produkty, a ten opis pasuje do nas jak najbardziej. Kim dokładnie jesteśmy? Jesteśmy jedynym, wyłącznym i oficjalnym dystrybutorem pomp zębatych firmy duńskiej DESMI Rotan, która oferuje różnego rodzaju urządzenia oparte o pompy zębate, w tym na przykład pompy do farb. Firma ta znana jest na całym świecie i jest jednym z liderów, oferując najlepsze i doceniane produkty, dlatego możecie mieć pewność, że zamawiając je i korzystając z nich wszystko będzie tak jak być powinno, tak jak należy.

Jak działają pompy do farb? Działanie pomp do farb opiera się na tej samej zasadzie co działanie wszystkim pomp zębatych. Ich zadanie polega na dostarczaniu cieczy - w tym wypadku jest to właśnie farba, ale w innym wypadku może to być na przykład smar, olej albo nawet lakier, syrop czy czekolada! Wszystko w zależności od potrzeb konkretnego klienta. Pompy do farb mają za zadanie dostarczenie farby albo w przypadku urządzeń do malowania albo na przykład w drukarniach, gdzie farba potrzebna jest przecież przez cały czas. Koła zębate jakie znajdują się w takiej pompie wypierają ciecz i transportują ją tam, gdzie powinna być przetransportowana, aby można było drukować czy malować.

Nasza firma specjalizuje się w tego rodzaju produktach, ale najważniejsze jest to, że wszystkie możemy dostosować do Waszych potrzeb jako klientów. Oferujemy pompy do farb czy innego rodzaju pompy nie tylko w korzystnych cenach i na korzystnych warunkach, ale dajemy również gwarancję oraz oferujemy nasze doświadczenie i wiedzę po to, by pomóc Państwu dobrać najlepsze produkty. Oferujemy nie tylko same pompy lecz całe zestawy pompowe. Jeśli nie macie do końca pewności jakie pompy do farb wybrać, pomożemy Wam. Oprócz pomocy w doborze pomp oferujemy też pomoc w instalacji, w ich eksploatacji oraz ewentualnych naprawach czy konserwacji. Oferujemy zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny – działamy 24 godziny na dobę, a więc nie musicie martwić się, że jeśli coś się stanie, to potrzeba będzie czekać niewiadomą ilość czasu. Świadczymy usługi na najwyższym możliwym poziomie tak, byście byli Państwo zadowoleni i wiedzieli, że zawsze możecie na nas liczyć. Oprócz tego oferujemy również bardzo dogodne terminy dostaw i realizacji zlecenia na zestawy pompowe czy też na konkretne pompy do farb bądź innego rodzaju pompy. Wszystko jest kwestią uzgodnienia. Najważniejsze jest jednak to, że nasze pompy to urządzenia najwyższej jakości, które na pewno spełnią oczekiwania wszystkich i z pewnością będziecie Państwo do nas wracać po kolejne urządzenia z tej samej bądź innej serii.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu!pompy do farb


Pompy przemysłowe
wyporowe, zębate:

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii GP
Seria GP

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii HD
Seria HD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii PD
Seria PD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii CD
Seria CD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii ED
Seria ED


Labarva ¨'||'¨