Banner firmy technic-trans.com.pl z logiem Rotan dystrybutora pomp przemysłowych, wyporowych i zębatych

Pompy do smarów

pompy do smarów wysokiej jakości

Pompy hydrauliczne jakie produkowane są i stosowane w obecnym przemyśle dzielą się na bardzo wiele rodzajów. Wśród tych pomp znajdują się pompy wyporowe, określane mianem pomp zębatych o których istnieniu nie wie większość ludzi, ponieważ po prostu się tym nie interesuje, ale też których istnieje jest niezwykle istotne i potrzebne. Bez nich trudno byłoby wyobrazić sobie funkcjonowanie większości urządzeń, chociażby nawet samochodów, potrzebnych nam przecież każdego dnia, zarówno jeśli chodzi na przykład o dojazd do pracy jak i o dojazd gdziekolwiek, aby załatwić codzienne sprawunki. W przypadku pomp zębatych bardzo duże znaczenie mają pompy do smarów, często też określane mianem pomp olejowych.

Co to za pompy i jak one działają?

Otóż działanie pomp do smarów jest właściwie takie samo jak działanie pomp zębatych ogólnie. Jak sama nazwa wskazuje pompa zębata zbudowana jest z kół zębatych, które są bardzo blisko siebie osadzone i których zadaniem jest wypychanie, wypieranie cieczy jaka znajduje się w zbiorniku. Wypieranie tej cieczy ma tymczasem za zadanie przetransportować ją w odpowiednie miejsce – jeśli chodzi o wszelkie smary czy oleje, no to tutaj sprawa jest jasna. Olej zazwyczaj jest transportowany po to, aby urządzenie mogło działać sprawnie i aby jego poszczególne elementy po prostu się nie zacierały powodując nieodwracalne zniszczenia konkretnej maszynie.

Najlepszym przykładem, aby zobrazować to jest samochód albo motocykl. W silniku znajduje się olej, który takie pompy do smarów czy pompy do oleju muszą przetransportować do centralnej magistrali. Zapewne niejednokrotnie już słyszeliście o przypadkach zatarcia silnika prawda? Nie bez powodu przecież olej musi znajdować się w silniku nie tylko na odpowiednim poziomie, ale musi być zmieniany co roku albo po przejechaniu odpowiedniej ilości kilometrów. Olej musi być świeży by dobrze działać i nie powodować zniszczenia silnika. Jeśli silnik zostanie zatarty to niestety zazwyczaj kończy się to najgorzej jak może- po prostu trzeba go wymienić, a jak wiadomo nie są to tanie rzeczy.

Jeśli więc interesują Państwa tylko i wyłącznie wysokiej jakości pompy do smarów, serdecznie zapraszamy do nas, bowiem jesteśmy wyłącznym i jedynym w Polsce, oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem pomp do smarów i innych pomp zębatych firmy DESMI Rotan A/S – wysokiej klasy producenta, znanego na całym świecie, który oferuje tylko i wyłącznie dobre produkty. Dobre to mało powiedziane – najlepsze.

Jesteśmy do państwa dyspozycji bez względu na to czy potrzebne są państwu pompy do smarów czy na przykład pompy do farb albo czekolady – jesteśmy w stanie zaoferować Wam wszystko co potrzebujecie. A dlaczego warto współpracować właśnie z naszą firmą? Odpowiedź jest prosta – ponieważ oferujemy tylko najlepsze produkty, a do tego możemy zaoferować Wam również dogodne warunki, dostosowywanie do Waszych potrzeb, odpowiednią konfigurację zestawów pompowych i dajemy Wam równie wsparcie w postaci naszej wiedzy, porad oraz oczywiście gwarancję.

Zapraszamy!pompy do smarów


Pompy przemysłowe
wyporowe, zębate:

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii GP
Seria GP

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii HD
Seria HD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii PD
Seria PD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii CD
Seria CD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii ED
Seria ED


Labarva ¨'||'¨