Banner firmy technic-trans.com.pl z logiem Rotan dystrybutora pomp przemysłowych, wyporowych i zębatych

O firmie

Firma TECHNIC-TRANS została założona w 2002 r., jest prywatną firmą rodzinną.

Od początku naszej działalności zajmujemy się dystrybucją na rynku krajowym pomp przemysłowych, wyporowych, zębatych, o zazębieniu wewnętrznym oraz kompletnych zespołów, agregatów pompowych, produkcji DESMI Rotan A/S z Danii.

Oferowane przez nas pompy, kompletne zespoły pompowe mają zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu, w szczególności do przepompowywania mediów lepkich i gęstych, są trwałe i niezawodne, charakteryzują się dużą odpornością na pracę w trudnych warunkach procesowych, a ze względu na zasadę działania, optymalną konstrukcję są bardzo łatwe i niewymagające w bieżącej eksploatacji.

Naszym klientom oferujemy fachowe doradztwo techniczne, szeroką współpracę przy doborze pomp, systemów pompowych oraz dogodne warunki sprzedaży.

Zadowoleni klienci, użytkownicy pomp ROTAN to dla nas najlepsza rekomendacja.

Użytkownicy pomp ROTAN to m.in. zakłady rafineryjne, petrochemiczne, bazy, terminale paliw i olejów, wytwórnie asfaltów, mas bitumicznych, zakłady produkcyjne branży cukierniczej, spożywczej, przemysł chemii organicznej i nieorganicznej, producenci klejów, farb, lakierów, itd.

Jest nasza dewizą pełna satysfakcja naszych klientów, użytkowników pomp ROTAN, a misją firmy sprawdzanie się jako ich skuteczny i zaufany partner.

 


Pompy przemysłowe
wyporowe, zębate:

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii GP
Seria GP

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii HD
Seria HD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii PD
Seria PD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii CD
Seria CD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii ED
Seria ED