Banner firmy technic-trans.com.pl z logiem Rotan dystrybutora pomp przemysłowych, wyporowych i zębatych

Pompy do asfaltów

pompy do asfaltów wysokiej jakości

Prace budowlane to prace bardzo wymagające, które potrzebują obecności nie tylko wyspecjalizowanych ludzi, mających odpowiednią wiedzę i umiejętności, ale również wyspecjalizowanych urządzeń, które tym osobom w pracy pomagają – usprawniają ja i przede wszystkim przyspieszają. Jednym z takich urządzeń są chociażby pompy do asfaltów które my oferujemy w atrakcyjnych cenach, na dogodnych warunkach i przede wszystkim są to pompy najlepszej jakości.

Pompy do asfaltów to istotna pomoc

Dokładnie tak – wielu z nas niejednokrotnie widziało jak wylewa się asfalt prawda? Wielu z nas narzekało, dlaczego tak długo to trwa albo wydaje im się, że robotnicy nic nie robią tylko stoją nad urządzeniami. Owszem, czasami tak bywa bo czekają, aż urządzenie wykona pracę jakiej oni nie byliby w stanie wykonać. Na przykład wypompuje asfalt, jaki później wylewa się na powierzchnię. Ale czy zastanawialiście się kiedykolwiek jak to właściwie działa? Dzięki czemu asfalt można mimo wszystko wylać tak szybko? Okazuje się, że wszystko to możliwe jest przede wszystkim dzięki wspomnianym wyżej pompom do asfaltów które działają na zasadzie kół zębatych. Wszystkie te pompy są oparte na pompach zębatych, czyli takich, których konstrukcja składa się z zębatek bardzo blisko siebie osadzonych i które dzięki wprawieniu ruch są w stanie wypierać ciecz. W tym wypadku ciecz to oczywiście asfalt, ale taki pompy mogą służyć i do innych celów. Tak naprawdę są wykorzystywane właściwie w każdym przemyśle, nawet spożywczym. Są one wtedy jednak skonfigurowane pod kątem potrzeb przemysłu spożywczego, no bo trudno wyobrazić sobie by dokładnie taka sama pompa działała w kwestii asfaltu co w kwestii czekolad.

Tak czy inaczej, jeśli istnieje wśród Państwa potrzeba zakupienia pomp do asfaltów czy też pomp innego rodzaju bo przecież nie tylko pompy do asfaltów istnieją, choćby do farb czy olejów, no to zapraszamy do nas, bowiem oferujemy najwyższej jakości produkty i możecie czuć się pewnie jeśli chodzi o ich długie i sprawne działanie.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem pomp do asfaltów i wielu innych rodzajów pomp zębatych firmy DESMI Rotan, duńskiej firmy, która specjalizuje się w tej dziedzinie już bardzo długo. My jesteśmy dystrybutorem oficjalnym i autoryzowanym, co mówi samo przez siebie – po prostu możecie nam zaufać. Jak chodzi o to co możecie się do nas spodziewać, to jest to nie tylko sprzedaż produktów, lecz również usługi takie jak całodobowa pomoc czy też możliwość konfiguracji urządzeń według własnych potrzeb. Bardzo ważne jest też to, że służymy proca w instalacji, w eksploatacji czy konserwacji.

Serdecznie zapraszamy więc do skorzystania z usług naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i sprawdzenia co dokładnie mamy Państwu do zaoferowania. Wystarczy, że odwiedzicie naszą stronę internetową bądź skontaktujecie się nami osobiście. Pamiętajcie, że oryginalne produkty możecie znaleźć tylko u nas, nigdzie indziej nie dostaniecie tak dobrej jakości produktów – wszystkie inne oferty będą tylko podróbkami.pompy do asfaltów


Pompy przemysłowe
wyporowe, zębate:

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii GP
Seria GP

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii HD
Seria HD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii PD
Seria PD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii CD
Seria CD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii ED
Seria ED


Labarva ¨'||'¨