Banner firmy technic-trans.com.pl z logiem Rotan dystrybutora pomp przemysłowych, wyporowych i zębatych

Najlepsze pompy do żywic

pompy do żywic wysokiej jakości

Szukasz firmy, które oferuje pompy do żywic oparte na działaniu kół zębatych, ale interesują Cie tylko i wyłącznie produkty najlepszej jakości? Jesteście zawiedzeni dotychczasowymi urządzeniami opartymi na działaniu zębatek i mających za zadanie przepompowywanie cieczy? Jeśli tak, to mamy dla Was wspaniałe produkty, które na pewno spełnią Wasze oczekiwania. Oferujemy Państwu pompy najwyższej jakości, najlepsze jakie możecie sobie wyobrazić – pompy do żywic, których producentem jest renomowana duńska firma DESMI Rotan, która specjalizuje się w takich właśnie urządzeniach od bardzo wielu lat.

Dlaczego warto kupić produkty właśnie u nas? Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy dystrybutorem wyłącznym, jedynym na Polskę i oficjalnym jeśli chodzi o pompy wszelkiego rodzaju oparte na działaniu zębatek. Do tego jesteśmy dystrybutorem autoryzowanym, co oznacza, że możecie mieć pewność co do jakości produktów jak i usług. Co dalej? Oferta naszych pomp do żywic jest warta uwagi również z powodu usług jakie świadczymy dodatkowo – chodzi oczywiście o porady oraz wiedzę jaką posiadamy i możemy pomóc Państwu we wszystkim, w doborze parametrów jak również w instalacji czy konserwacji. Pomożemy na każdym etapie zakupu, od początku do końca, a jesteśmy dostępni też 24 godziny, a więc możecie czuć się bezpiecznie przez cały czas. Możecie więc kupić pompy do żywic bądź jakiekolwiek inne pompy i mieć pewność, że kupujecie produkt naprawdę wart uwagi, który będzie służyć Wam latami.

A jak działają pompy do żywic?

Dokładnie tak jak wszystkie inne pompy oparte na zasadzie kół zębatych – pompy zębate stworzone są z kół zębatych, które są osadzone bardzo blisko siebie. Dzięki temu kiedy zaczynają swoje działanie okazuje się, że wypierają ciecz, czyli transportują ją tam gdzie ma być transportowana. W zależności od rodzaju cieczy jest to inne miejsce, na przykład w przypadku oleju jest to po prostu silnik. Pompa musi więc być jak najlepszej jakości aby spełniała swoje zadanie jak najlepiej i jak najdłużej.

O tym, że nasze pompy do żywic to naprawdę dobry wydatek i dobra decyzja świadczy wiele cech charakterystycznych dla tego rodzaju produktów. Jakie to cechy? Nasze pompy działają przede wszystkim obie strony, a to jest jedna z najbardziej istotnych cech jakie pompy posiadają. Co dalej? Bardzo wiele, bowiem to dopiero początek. Inne cechy charakteryzujące nasze pompy to chociażby możliwość konfiguracji konkretnej pompy albo na przykład całego systemu pompowego, bowiem nie wszyscy przecież zamawiają tylko jedną pompę – czasami, a raczej bardzo często zamawia się cale zestawy. To co charakteryzuje nasze pompy to również stała charakterystyka pracy, a więc stała wielkość wydatków bez względu na to czy istnieją jakieś zmiany ciśnienia czy też na przykład oporów. Istnieją też opcje uszczelnienia wału, pompy mają zdolność do samo zasysania, konstrukcja jest bardzo optymalna a do tego jeszcze można pokusić się o wiele dodatkowych ciekawych opcji wyposażenia.

Wszystko to właśnie u nas!pompy do żywic


Pompy przemysłowe
wyporowe, zębate:

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii GP
Seria GP

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii HD
Seria HD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii PD
Seria PD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii CD
Seria CD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii ED
Seria ED


Labarva ¨'||'¨