Banner firmy technic-trans.com.pl z logiem Rotan dystrybutora pomp przemysłowych, wyporowych i zębatych

Pompy do cieczy gęstych

pompy do cieczy gęstych wysokiej jakości

Szukacie Państwo dostarczyciela najlepszych pomp zębatych w Polsce? Trafiliście idealnie, bowiem jesteśmy przedstawicielem firmy DESMI Rotan, która jest światowym producentem pomp wyporowych, pomp zębatych i zespołów pompowych kompletnych, znana i oceniana właściwie wszędzie. My jesteśmy dystrybutorem produktów tej firmy wyłącznym na cały nas kraj, jesteśmy dystrybutorem autoryzowanym, a więc zamawiając u nas pompy do cieczy gęstych czy lepkich możecie mieć pewność, że są to produkty najlepsze i że macie do czynienia z profesjonalistami oraz profesjonalnymi produktami.

Jeśli interesują Państwa pompy do cieczy gęstych naszej firmy bądź jakiekolwiek pompy zębate, czy to do czekolad czy do farb, zgłoście się do nas. Współpraca z nami to naprawdę same korzyści – wystarczy spojrzeć na zalety produktów jakie Państwu oferujemy.

Czego możecie podziewać się po naszych pompach do cieczy gęstych?

Tak naprawdę pompy do gęstych czy do lepkich cieczy działają podobnie – chodzi tutaj oczywiście o to, że oparte są na działaniu zębatek, a więc kiedy one są wprawiane w ruch ciecz zostaje wypierana. To najlepsze urządzenia do tego rodzaju działań.

O jakich jednak konkretnych zaletach mowa? Jest ich bardzo wiele, ale przede wszystkim chodzi o fakt, że pompowanie poprzez pompy do cieczy gęstych czy lepkich zachodzi w dwóch kierunkach. Do tego zakres lepkości czy gęstości jest właściwie nieograniczony. Co dalej? Kolejna sprawa to na przykład możliwość konfiguracji – tutaj jest naprawdę wiele opcji i możliwości, wystarczy tyko się do nas zgłosić aby się przekonać.

Kolejną kwestią jest możliwość dodatków – są różne opcje uszczelniania wału, są różne możliwości jeśli chodzi o materiał z jakiego wykonana jest pompa – choćby stal kwasoodporna czy też sama charakterystyka pracy jest bardzo godna uwagi. Jest to praca stała co oznacza, że nic jej nie zaburza. Nasze pompy do cieczy gęstych i lepkich mają też zdolność do samo zasysania albo przepompowywania w sposób bardzo łagodny, a to naprawdę istotne.

Oprócz tego różnorodność pomp jakie oferujemy te jest warta uwagi – pompy, które dla Was przygotowaliśmy to między innymi pompy do czekolad z różnych serii – HD, CHD i CD, które mają unikatowe funkcje i opcje. Rozwiązania jakie oferujemy to rozwiązania naprawdę zaawansowane i nowoczesne. Dzięki naszym pompom można robić właściwie wszystko, począwszy od pompowania cieczy w postaci czekolady poprzez asfalty jak również oleje – oczywiście nie jednocześnie. Każda pompa należy do innego zadania.

Korzystne są nie tylko same cechy pomp, ale również warunki dla Państwa – są one naprawdę dogodne. Oferujemy Państwu atrakcyjne ceny i atrakcyjne usługi. Jesteśmy do dyspozycji właściwie cały czas, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Oferujemy pomoc w doborze, pomoc w instalacji, później w eksploatacji czy też konserwacji, naprawdę we wszystkim.

Nie pozostaje wiec nam nic innego jak zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą i skontaktowania się z nami – naprawdę warto!


pompy do cieczy gęstych


Pompy przemysłowe
wyporowe, zębate:

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii GP
Seria GP

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii HD
Seria HD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii PD
Seria PD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii CD
Seria CD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii ED
Seria ED


Labarva ¨'||'¨