Banner firmy technic-trans.com.pl z logiem Rotan dystrybutora pomp przemysłowych, wyporowych i zębatych

pompy zębate hermetyczne

pompy zębate hermetyczne wysokiej jakości

Pompy zębate wykorzystuje się w różnych dziedzinach przemysłu, począwszy od przemysłu ciężkiego aż do przemysłu spożywczego, gdzie również są one bardzo potrzebne. Najbardziej istotne w ich wypadku jest jednak to, aby wybrać pompy, które charakteryzują się najlepszą jakością – takie pompy oferujemy Państwu w atrakcyjnych cenach. Pompy zębate hermetyczne, pompy różnego rodzaju, pompy wysokiej klasy, z których na pewno będziecie Państwo zadowoleni.

Dlaczego właśnie nasze pompy zębate hermetyczne powinni zwrócić Państwa uwagę? Otóż odpowiedzi na to pytanie jest bardzo wiele, ale przeważa jedna cecha – nie dość że dostosowujemy wszystko pod kątem konkretnego klienta i oferujemy gwarancję oraz usługi dodatkowe takie jak chociażby 24 godzinną pomoc, to oferujemy produkty tylko i wyłącznie najwyższej jakości, najlepsze na rynku, renomowanej firmy DESMI Rotan, duńskiej firmy, która od wielu lat wykonuje te produkty i zna się na tym jak nikt inny.

Czym jednak konkretnie są pompy zębate hermetyczne? Czy różnią się czymkolwiek od tradycyjnych pomp zębatych i do czego się je zazwyczaj wykorzystuje? Otóż pompy tego rodzaju mają po prostu nieco inną, bardziej zwartą konstrukcję. Praca takich pomp jest po prostu znacznie bardziej przyjemna dla uszu, bowiem są one znacznie mniej hałaśliwe, ale ogólnie rzecz biorąc chodzi o to samo, a mianowicie o przepływ cieczy.

My oferujemy państwu pompy wszelkiego rodzaju, począwszy właśnie od pomp zębatych hermetycznych poprzez pompy tradycyjne, pompy wykorzystywane w każdym dziale przemysłu, między innymi pompy do czekolad, do farb czy też pompy do oleju. Nasza firma to dystrybutor oficjalny i autoryzowany a więc o jakość nie musicie się Państwo martwić w ogóle.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na nasze pompy zębate hermetyczne oraz inne pompy jakie oferujemy?

Otóż oprócz cech wyżej wymienionych na uwagę zasługuje coś jeszcze – lista jest tak naprawdę bardzo długa. Nasze pompy działają w dwie strony, co jest cechą chyba najbardziej istotną. Co dalej? Można konfigurować je w dowolny sposób – jesteśmy po to, aby spełnić państwa oczekiwania. Możemy dowolnie konfigurować jedną pompę bądź cały zestaw pompowy, wszystko w zależności od Państwa potrzeb. Nasze pompy zębate charakteryzuje coś jeszcze, a mianowicie możliwość wykonania ich z różnych materiałów, na przykład z żeliwa czy stali kwasoodpornej albo stali tradycyjnej. Do tego możemy uszczelnić też wał. Pompy posiadają stała charakterystykę pracy, co oznacza, że żadne zmiany ciśnienia na nie nie działają. Pompy mają też bardzo ważną zdolność do samo zasysania oraz do tego, aby przepompowywać łagodnie, a nie ostro i niebezpiecznie. Są absolutnie hermetyczne i można nabyć je tez na przykład ze sprzężeniem magnetycznym.

Tworzymy pompy do naprawdę wszystkim potrzeb – możemy stworzyć na przykład pompy do asfaltów, do bitumów, do czekolady czy do oleju. Dzięki optymalnej konstrukcji każdej pompy możecie Państwo liczyć na naprawdę niezawodną i wieloletnią pracę, a gdyby działo się cokolwiek, to możecie liczyć na naszą pomoc.

Zapraszamy!


pompy zębate hermetyczne


Pompy przemysłowe
wyporowe, zębate:

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii GP
Seria GP

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii HD
Seria HD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii PD
Seria PD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii CD
Seria CD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii ED
Seria ED


Labarva ¨'||'¨