Banner firmy technic-trans.com.pl z logiem Rotan dystrybutora pomp przemysłowych, wyporowych i zębatych

Pompy zębate najlepszej jakości

pompy do syropów wysokiej jakości

Szukacie Państwo pomp zębatych, które możecie zakupić z największym spokojem oraz pewnością, że będzie to produkt najwyższej jakości? Szukacie nie tylko pomp zębatych ale również innych produktów niezbędnych w zespołach pompowych, ale zależy Wam na nabyciu tylko i wyłącznie sprawdzonych produktów renomowanych firm, od dobrego producenta? Jeśli tak, to jesteście w odpowiednim miejscu, bowiem nasza firma jest w stanie spełnić Wasze oczekiwania w stu procentach!

Czego możecie się od nas spodziewać? Kim jesteśmy i co oferujemy? Dlaczego warto zainteresować się współpracą z nami?

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów firmy DESMI Rotan A/S, a jak nieco bardziej wtajemniczeni wiedzą, jest to światowej klasy producent, który oferuje tylko i wyłączne wysokiej jakości produkty, między innymi właśnie pompy zębate, czyli pompy wyporowe o wewnętrznym zazębieniu, które są nieodłącznym elementem wielu kompletnych zespołów pompowych, w tym na przykład zespołów odpowiadających za różne media, również jak chodzi o bardziej wyspecjalizowane zespoły.

Czym są pompy zębate i jak działają?

Otóż pompa zębata to nic innego jak rodzaj pompy wyporowej, określanej również mianem pompy wyporowej rotacyjnej, która występuje w dwóch odmianach, zarówno o zazębieniu wewnętrznym jak i zewnętrznym. Taka pompa, każda, złożona jest z takich samych, jednakowych kół zębatych, które osadzone są w specjalnej komorze jak najciaśniej i jak najbliżej siebie. Kiedy zaczynają działać, wypierają ciecz z komory ssawnej transportując ją do komory tłocznej.

Tak wygląda działanie pomp zębatych w wielkim skrócie oczywiście – jeśli Państwo potrzebują takich pomp i wiedzą jak one działają oraz jak istotna w ich przypadku jest najwyższa jakość, to zapraszamy do nas – oferujemy produkty, jakie z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Zapewniamy, że będziecie Państwo zadowoleni.

Dlaczego warto wybrać nasze pompy zębate?

Jak już wspomnieliśmy, jesteśmy oficjalnym dystrybutorem pomp najlepszej jakości. Jesteśmy dystrybutorem wyłącznym i autoryzowanym, produktów najlepszej jakości z Danii, dlatego nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek uchybienia i naszą misją jest oferować Państwu najlepsze produkty.

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości pomp wyporowych, pomp zębatych, pomp, które charakteryzują się zazębieniem wewnętrznym oraz przede wszystkim kompletnych zespołów pompowych. Ale dlaczego są one warte uwagi? A dlatego, że nasze produkty niosą za sobą bardzo wiele zalet – stosowanie oferowanych przez nas pomp jest opłacalne, z powodu cech jakie one mają.

Zalety pomp zębatych to przede wszystkim pompowanie w obu kierunkach, właściwie nieograniczony zakres akceptowanych lepkości jak i gęstości mediów, jakie są pompowane oraz możliwość konfiguracji zespołu pompowego czy też stała charakterystyk pracy i wielkość wydatku pompowania. To bardzo istotne i ważne zalety, jakie przemawiają właśnie za naszymi produktami.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony i zapoznania się z ofertą!

pompy do syropów


Pompy przemysłowe
wyporowe, zębate:

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii GP
Seria GP

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii HD
Seria HD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii PD
Seria PD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii CD
Seria CD

Miniaturka zdjecia przekroju pompy zębatej serii ED
Seria ED


Labarva ¨'||'¨